Miami Roleplay

miamibaner.jpg

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witamy na forum ;)

#1 2020-03-01 20:35:46

Darki
Użytkownik
Dołączył: 2020-03-01
Liczba postów: 1
WindowsChrome 80.0.3987.122

PODANIE NA FIRMĘ

Wzór Podania Na Firmę

1. Imię i nazwisko: Louis Johnson
2. Wiek: 27
3. Członkowie: Ja ,rekrutacja
4. Szef : Darki(Ja)
5. Nazwa firmy: LSFD - Los Santos Fire Department
6. Zajęcie firmy:
biologiczne (sprowadzające się do neutralizacji czynników zakaźnych oraz ochrony ludności i zwierząt gospodarskich w czasie ataków terrorystycznych z użyciem broni biologicznej),
chemiczne (sprowadzające się do neutralizacji czynników chemicznych oraz ochrony ludności, zwierząt gospodarskich i środowiska przyrodniczego w czasie ataków terrorystycznych z użyciem broni chemicznej, katastrof chemicznych i niektórych katastrof drogowych),
medyczne (sprowadzające się do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy przed przybyciem fachowych służb medycznych lub w miejscach, gdzie służby te dotrzeć nie mogą),
poszukiwawcze (polegające na zlokalizowaniu i wydobyciu ludzi z zawalonych budynków w czasie katastrof budowlanych, trzęsień ziemi, zaginięć na terenach podmokłych np. bagnach, ruchomych piaskach, torfowiskach, mokradłach),
radiologiczne (sprowadzające się do ochrony ludności, zwierząt gospodarskich i środowiska przyrodniczego przed promieniowaniem jonizującym),
techniczne, wyciąganie, podnoszenie, zabezpieczanie podnoszenia środków transportu, uszczelnianie zbiorników i cystern, pompowanie substancji chemicznych,
wodne (sprowadzające się do wykonywania wszystkich niezbędnych działań na wodzie, jak i pod jej powierzchnią na obszarze wszystkich wód śródlądowych oraz rewirach jednostek portowych),
wysokościowe.

7. Siedziba: Davis Fire Station
8. Czego firma oczekuje (skrypty itp.): Skrypt na lsfd,auta,ciuchy ( mogę podesłać pv)

Offline

#2 2020-03-01 22:45:47

Kaczpelekk
Właściciel
Skąd: Chicago
Dołączył: 2019-10-27
Liczba postów: 28
WindowsChrome 80.0.3987.122

Odp: PODANIE NA FIRMĘ

Okej, zgłoś się do mnie na discordzie


Masz problem?
Zgłoś się na discordzie : kaczpelekk#6200
(Lub w prywatnej wiadomości na forum)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
liverpg - thiefproject - dembego10 - test2323 - gramofonik