Miami Roleplay

miamibaner.jpg

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witamy na forum ;)

#1 2019-10-30 22:47:51

Kipsik
Użytkownik
Dołączył: 2019-10-30
Liczba postów: 1
WindowsChrome 77.0.3865.90

PODANIE LSC NA ZASTĘPCE

(OOC)
1. Imie : Kacper
2.Wiek : 15
3. Coś o sobie (min. 2 zdania) : Jestem Kacper mam 15 lat i interesuje się medycyną i motoryzacją.
5. Doświadczenie z LSC? : 6/10


(IC)
1. Imie : John
2. Nazwisko : Will
3. Wiek : 22
4. Historia postaci min 150 słów :
John Will
John był człowiekiem kierującym się rozsądkiem..był. Sytuacja zmieniła się gdy jego ojciec, który był zagorzałym patriotą postanowił wyrzucić go z domu i nakazał mu iść do wojska.Zawsze chciał zaimponować swojemu ojcu, więc po kilkunasto letniej służbie wojskowej postanowił on nie ograniczać się tylko do pomocy w swoim kraju i zaczął on brać udział w misjach wojskowych w innych krajach. Wojsko go zmieniło, nauczył się on kierować instynktem, być oddanym oraz sumiennym w tym czego się podejmuje. Poznał on kilku nowych znajomych, którzy w pózniejszym czasie stali się ważnym epizdoem jego życia.
John po powrocie z wojska dowiedział się, że jego matka umiera na raka piersi a państwo za które był gotów oddać życie nie chce zrefundować jej leczenia.
Po śmierci swojej matki kilka miesięcy póżniej postanowił, że pieniądze które ma zarobić na swoje przyszłe życie nie muszą być zaroboione w sposób uczciwy, chce on po prostu zapewnić sobie spokojną starość.
Wyjechał on do Los Santos w poszukiwaniu zarobku, odnowił kontakt z jednym ze swoich najlepszych znajomych z wojska, z Danny'm Teller'em w nadziei, że pomoże on mu odnaleźć się w nowym miejscu.. a może i zarobić "trochę" grosza.
5. Czy posiadasz czystą kartoteke? :tak
6. Poprzednia praca? : bezrobotny

Offline

#2 2019-10-30 22:49:21

Kaczpelekk
Właściciel
Skąd: Chicago
Dołączył: 2019-10-27
Liczba postów: 28
WindowsChrome 78.0.3904.70

Odp: PODANIE LSC NA ZASTĘPCE

@Kipsik
Akceptuje w imieniu szefa.

Zgłoś się do mnie na discordzie po range i radio.


Masz problem?
Zgłoś się na discordzie : kaczpelekk#6200
(Lub w prywatnej wiadomości na forum)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
liverpg - warx - luckkyware - powerlifemta - gramofonik